Tilbage

Deltagerliste - Grøn WT-uofficiel

Udskriv deltagerliste fra pdf

Grøn WT-uofficiel Frederikssund den 26. maj 2019

Begynder uden 1.pr på B-prøveTilmeldt: 30
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Tina NielsenNordsjBonusLabTDK06645/2016
2Hanne HansenNordsjVino De Bacchus NavaraLabTDK12594/2017
3Pia PedersenLol-FMunkhaven Thyki FridaFlatTDK01149/2017
4Jens-Erik HammerumNordsjEddieFlatHDK10796/2018
5Bodil LindNordsjStarworkers Up All NightFlatT14918/2012
6Conny OlsenLol-FLotusLabTDK10965/2017
7David DevantierNordsjBockgold Lucie in the skyGoldenTDK02664/2018
8Michael EkstrømNordsjDrumbeat AlaskaLabHDK10798/2017
9Lise BjerreNordsj(Lab Dams) BeccaLabTDK13846/2014
10Helle GarrettNordsjFalkeflattens begejstrede HULDAFlatT
11Gitte JensenNordsjGold Force MusicmakerGoldenTDK19330/2015
12Ninna FalkesgaardNordsjDrumbeat IncredibleeLabTDK16231/2015
13Stine BruunNordsjLucky labrador's City lights TinkaLabTDk04840/2018
14Carsten Lund-jensenNordsjSpjellerups Bowie af BrimLabHDK17465/2017
15Hans StageNordsjdiamond nelly's jakkiLabH00596/2017
16Marianne JensenNordsjLab Eminente's Formidable PorthosLabH19667/2017
17Dorthe WiisbyeNordsjLab Venatus GiphyLabTDK 06105/2017
18Eva LindbergUdlMandylikes MercifulLabT
19Susanne ForchhammerNordsjLadyburn A Taste of GoldGoldenTDK18034/ 2017
20Anker HelsingNordsjRobust Black FrejaLabTDK12847/2017
21Sandra ChristoffersenSydsjCut'n Cordoza's Black AmericanoLabHDK20442/2017
22John EkelundNordsjSeahill High Wind Twigs TangoLabHDK 09639/2018
23Connie SvaneNordsjLab Berkas C. MowgliLabHDK10392/2018
24Ingrid BondeNordsjStormers Macey StarLabT454333
25Gert JensenNordsjLabLinkas Back on TrackLabHDK 03693/2018
26Mette ChristoffersenNordsjAjaLabTDK12016/2016
27Kim PedersenNordsjDarfys Okay RudyLabHDK08595/2018
28Michael NielsenNordsjLabLinka's Back to BasicLabHDK03692/2018
29Daniel BothoftNordsjPratridge Clever KenzoLabHDK14491/2016
30Finn JørgensenNordsjOberstLabH
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland