Tilbage

Deltagerliste - C-prøven

Udskriv deltagerliste fra pdf

C- prøve Dual week-end den 29. september 2019

Begynder-Dummy-FormiddagTilmeldt: 20
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
David DevantierNordsjBockgold Lucie in the skyGoldenTDK02664/2018
Brian LundøNordsjCrack Of Dawn I'm In LoveGoldenTDK16343/2016
Rikke DeleuranNordsjSvanteLabHDK12021/2016
Dorthe Viuff /
Niels Viuff
NordsjZitaLabT
Carsten Lund-jensenNordsjSpjellerups Bowie af brimLabHDK17465/2017
Anders ferslevNordsjPearly coat cafe au laitFlatH
Rikke Jul KnudsenNordsjCuba LibreGoldenTDK18478/2016
Julie la CourNordsjGaiaLabT
Flemming DissingMidtsjleadway GabyLabTDK18584/2018
Dorthe WiisbyeNordsjLab Venatus GiphyLabTDK 06105/2017
Berit LybeckerNordsjDurin's Nysgerrige GunnerFlatHDK10447/2016
Daniel BothoftNordsjPartridge Clever KenzoLabH14491/2016
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's RumrunnerChesHDK19493/2018
Mette Møller Jensen /
Hanne Møller Jensen
NordsjLabLinka's All You Need Is LoveLabT
Line Mølholm HansenNordsjLab Kenholm PinocchioLabH
Louise LubckeNordsjLilholts Lab Jenni TøsenLabTDK05925/2016
Connie SvaneNordsjLab Berkas C. MowgliLabHDK10392/2018
Charlotte Marie PetersenNordsjChessLabTDK03355/2017
Anne SchouenborgNordsjHeraLabTDK08476/2018
Susanne HeilmannSydsjSappoFlatH
Begynder-Vildt-FormiddagTilmeldt: 18
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Martin josephsenNordsjSagnlandets citadelle pikeLabTdk03703/2018
Kell Nielsen /
Laila Nielsen
MidtsjMelicmark ChanterelleLabTDK16833/2015
Kell Nielsen /
Laila Nielsen
MidtsjGlorylines ThunderstormLabHDK06690/2017
Jørgen JensenSydsjBirdsongs Peace Of CakeLabTDK16143/2017
Marianne PoulsenNordsjPearly coats sans souciFlatH
Ken MarkussenNordsjEnjoy Nygaards Wonder WomanLabTDK11310/2017
Susana JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful JolieLabTDK17163/2015
Peter FunkNordsjDrumbeat Dance TonightLabTDK16230/2015
Sofie Hagedorn NielsenSydsjGold Force Olympic GamesGoldenHDKK01754/2018
Henrik NielsenNordsjKjelgaard's Benji (Max)ChesHDK12600/2017
Tristan Drewsen /
Anne Drewsen
NordsjNøhrenas D MaggiLabTdk05816/2013
Jannie OlsenMidtsjFabulouslab Chanel No. 5LabTDK08715/2017
Viktoria Semyonova-JaffeNordsjRedborn Dynamic RavenTollerTDK03398/2018
Winni SørensenNordsjGolden Wiki AstiGoldenT
Dorte ThranegaardNordsjLab Venatu's OpasiaLabTDK06104/2017
Frank SchiermacherNordsjAavendingen's DicteLabTDK19263/2018
Line OlsenNordsjLoldrup Loving Labs Downunder DaisyLabTDK11124/2018
Line OlsenNordsjBrinkdal ConradLabHDK06160/2014
Begynder-Vildt-EftermiddagTilmeldt: 10
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lene HobertNordsjCopperbirch NajaLabT
Gyrite MarcussenSydsjSagnlandets Nordes PikeLabTDK03704/2018
Grethe AndersenMidtsjDolbia Inka.LabTDK13500/2018
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's Bluenose LegendChesTDK19494/2018
Tonja RøslauNordsjCream Of Pearl's Zo That'z A DreamGoldenHDK06018/2015
Gert JensenNordsjLabLinkas Back on TrackLabHDK 03693/2018
erik ellegaard hansenLol-Fshootdog marioLabHDK06382/2018
Charlotte Stentoft NielsenMidtsjTeam Meinert's Skam NooraLabTDK03561/2017
Carsten JensenNordsjLab Dams EllaLabTDK17582/2017
Jan KristensenNordsjGolden Wiki ChiantiGoldenTDK00486/2018
Åben-FormiddagTilmeldt: 13
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Jeanne devantierNordsjDanagolds Dusty DixieGoldenTDK18023/2011
Christian LundgrenNordsjMinimaxLabHDK15853/2014
Øivind Kaas-LarsenNordsjDurin's Nysgerrige FenaFlatTDK10450/2016
Tor MathiasenMidtsjFieLabTDK06648/2016
Charlotte NielsenNordsjSagnlandets Pimm's PikeLabHDK03702/2018
Sonja Sønder LarsenNordsjPartridge Clever MaddiLabTDK14492/2016
Mia DrewsenNordsjschootdog Wondering CastielLabH
Hanne Møller JensenNordsjDuckyLabH
Marianne Sofie Bønnerup MortensenNordsjKriaLabT04754-14
Jette SchmidtNordsjLUCKY Labradors Sky RunnerLabTDK14817/2017
Susanne HeilmannSydsjSusedalens Tikka Shooting StarFlatHDK15481/2019
Kurt ThorupNordsjGaiaLabTDK13022/2017
Lone GendrupNordsjVino De Bacchus LynnetteLabT
Åben-EftermiddagTilmeldt: 7
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Randi PedersenNordsjDurin's Opfindsomme PondusFlatHDK11029/2017
Anne WinkelNordsjLab Dams DonnaLabTDK04944/2017
Anne DrewsenNordsjLusky labradors Good Girl PiwiLabTdk14818/2017
Knud Fischer /
Helle Fischer
NordsjLab Heartbreakers Crocodile RockLabHDK01091/2015
Maria Høst AndersenNordsjHoneyguide's Heart UnbrokenLabH
Mette HansenLol-FAikoLabT
Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
Nordsjjuelsgaard's VulcanosLabH
VinderTilmeldt: 20
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lene HobertNordsjStripehead DukeLabH
Gyrite MarcussenSydsjBineLabTDK04320/2016
Randi PedersenNordsjDurin's Kække DunjaFlatTDK06066/2012
Jesper LageNordsjLycik MiaLabTDK00423/2015
marianne nyboNordsjmaxjans SpencerLabH
Berit Marie JørgensenNordsjMaxjans KayaLabT
Anne DrewsenNordsjMaxjans AthosLabHdk08120/2015
Gert JensenNordsjZivaLabT
Birgit Jordt AdsersenMidtsjskattkammarens Red AlertFlatT
Hanne MårtenssonNordsjMoeton Karoline TusindfrydGoldenTDK04731/2014
Gert Krog /
Dorte Krog
MidtsjSpjellerups LennoxLabH8622/2016
Jette schmidtNordsjPartridge Happy DanteLabTDK16718/2015
Carina Rømer WintherLol-FAlaskaLabHDK18068/2016
Jan Sørensen /
Jan sørensen
Lol-FLucky lab A IconLabHDK 07077/2015
Kern PedersenNordsjKappelhøjen's Gudinde AtheneLabTDK14433/2015
Frederik Schwartz /
Pernille Schwartz
NordsjCopperbirch TafiLabH
HV RasmussenNordsjCittaLabTDK17173/2015
Lizanne AhlgreenNordsjPartidge Clever BuddyLabHDK14486/2016
Lone GendrupNordsjDarfys TuckerLabH
Michelle muletMidtsjLucky labradors Mille honey MoonLabTDk04958/2016
Veteran (8-10 år)Tilmeldt: 7
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lizanne AhlgreenNordsjLucky Labradors DJ BreezeLabHDK1560/2009
August Høst AndersenNordsjFamehunt Around VenerisLabT
Dorte Krog /
Dorte Krog
Midtsjmaxjan ZachoLabH11521/2011
HV RasmussenNordsjDianaLabTDK16026/2011
Anette ØstbjergNordsjCooperLabH
Gitte GarridoMidtsjShootdog Golden PocketGoldenHDK05508/2009
Fie Rasmussen /
Jan Sørensen
Lol-FLille Udstrup's NuggiLabTDK22764/2009
Superveteran (11 år -)Tilmeldt: 2
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Jesper Gauguin /
Louise Munchaus Adsbøl
NordsjDKBRCH DKTMRJK Darfys MikaLabTDK01747/2008
Helle Nielsen /
Svend Joe Christensen
NordsjSøbjerggaard's JoleneGoldenTDK15107/2008
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland