Tilbage

Deltagerliste - C-prøven

Udskriv deltagerliste fra pdf

C- prøve Dual week-end den 29. september 2019

Begynder-Dummy-FormiddagTilmeldt: 20
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
David DevantierNordsjBockgold Lucie in the skyGoldenTDK02664/2018
Sara PedersenSydsjEnjoy Nygaard's The Invisible WomanLabTDk11311/2017
Brian LundøNordsjCrack Of Dawn I'm In LoveGoldenTDK16343/2016
Mette ChristoffersenNordsjAjaLabT
Rikke DeleuranNordsjSvanteLabHDK12021/2016
Dorthe Viuff /
Niels Viuff
NordsjZitaLabT
Krister NilssonUdlCheslabben City GirlChesTDK02355/2015
Carsten Lund-jensenNordsjSpjellerups Bowie af brimLabHDK17465/2017
Anders ferslevNordsjPearly coat cafe au laitFlatH
Rikke Jul KnudsenNordsjCuba LibreGoldenTDK18478/2016
Bodil LindNordsjStarworkers Up All NightFlatT14918/2012
Julie la CourNordsjGaiaLabT
Flemming DissingMidtsjleadway GabyLabTDK18584/2018
Dorthe WiisbyeNordsjLab Venatus GiphyLabTDK 06105/2017
Berit LybeckerNordsjDurin's Nysgerrige GunnerFlatHDK10447/2016
Daniel BothoftNordsjPartridge Clever KenzoLabH14491/2016
Grethe AndersenMidtsjDolbia Inka.LabTDK13500/2018
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's RumrunnerChesHDK19493/2018
Mette Møller Jensen /
Hanne Møller Jensen
NordsjLabLinka's All You Need Is LoveLabT
Line Mølholm HansenNordsjLab Kenholm PinocchioLabH
Begynder-Vildt-FormiddagTilmeldt: 18
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Hanne HansenNordsjVino De Bacchus NavaraLabTDK12594/2017
Martin josephsenNordsjSagnlandets citadelle pikeLabTdk03703/2018
Kell Nielsen /
Laila Nielsen
MidtsjMelicmark ChanterelleLabTDK16833/2015
Kell Nielsen /
Laila Nielsen
MidtsjGlorylines ThunderstormLabHDK06690/2017
Jørgen JensenSydsjBirdsongs Peace Of CakeLabTDK16143/2017
Marianne PoulsenNordsjPearly coats sans souciFlatH
Ken MarkussenNordsjEnjoy Nygaards Wonder WomanLabTDK11310/2017
John EkelundNordsjTangoLabHdk09639/2018
Susana JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful JolieLabTDK17163/2015
Peter FunkNordsjDrumbeat Dance TonightLabTDK16230/2015
Sofie Hagedorn NielsenSydsjGold Force Olympic GamesGoldenHDKK01754/2018
Henrik NielsenNordsjKjelgaard's Benji (Max)ChesHDK12600/2017
Tristan Drewsen /
Anne Drewsen
NordsjNøhrenas D MaggiLabTdk05816/2013
Jannie OlsenMidtsjFabulouslab Chanel No. 5LabTDK08715/2017
Viktoria Semyonova-JaffeNordsjRedborn Dynamic RavenTollerTDK03398/2018
Winni SørensenNordsjGolden Wiki AstiGoldenT
Dorte ThranegaardNordsjLab Venatu's OpasiaLabTDK06104/2017
Frank SchiermacherNordsjAavendingen's DicteLabTDK19263/2018
Begynder-Vildt-EftermiddagTilmeldt: 8
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lene HobertNordsjCopperbirch NajaLabT
Gyrite MarcussenSydsjSagnlandets Nordes PikeLabTDK03704/2018
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's Bluenose LegendChesTDK19494/2018
Tonja RøslauNordsjCream Of Pearl's Zo That'z A DreamGoldenHDK06018/2015
Gert JensenNordsjLabLinkas Back on TrackLabHDK 03693/2018
Marianne ChristensenMidtsjBlack Labarrows Gunsmoke GueriniLabT17404/2018
erik ellegaard hansenLol-Fshootdog marioLabHDK06382/2018
carsten stadeagerNordsjMinniLabTDK057444/2017
Åben-FormiddagTilmeldt: 14
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Jeanne devantierNordsjDanagolds Dusty DixieGoldenTDK18023/2011
Christian LundgrenNordsjMinimaxLabHDK15853/2014
Øivind Kaas-LarsenNordsjDurin's Nysgerrige FenaFlatTDK10450/2016
Lizanne AhlgreenNordsjPartridge Clever BuddyLabHDK14486/2016
Thomas RichardtMidtsjCut'n Cordoza's LV Vaneau (Ronja)LabTDK08728/2017
Tor MathiasenMidtsjFieLabTDK06648/2016
Sonja Sønder LarsenNordsjPartridge Clever MaddiLabTDK14492/2016
Peter JørgensenNordsjBatmoors Gunfire PowellLabHDk04407/2018
Peter JørgensenNordsjMaxjans LukeLabHDK02226/2018
Mia DrewsenNordsjschootdog Wondering CastielLabH
Hanne Møller JensenNordsjDuckyLabH
Line OlsenNordsjBrinkdal ConradLabHDK06160/2014
Marianne Sofie Bønnerup MortensenNordsjKriaLabT04754-14
Jette SchmidtNordsjLUCKY Labradors Sky RunnerLabTDK14817/2017
Åben-EftermiddagTilmeldt: 7
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Karin RimvallNordsjKullaholms MuirneLabTSE28369/2016
Randi PedersenNordsjDurin's Opfindsomme PondusFlatHDK11029/2017
Anne WinkelNordsjLab Dams DonnaLabTDK04944/2017
Charlotte NielsenNordsjSagnlandets Pimm's PikeLabHDK03702/2018
Anne DrewsenNordsjLusky labradors Good Girl PiwiLabTdk14818/2017
Knud Fischer /
Helle Fischer
NordsjLab Heartbreakers Crocodile RockLabHDK01091/2015
Maria Høst AndersenNordsjHoneyguide's Heart UnbrokenLabH
VinderTilmeldt: 12
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lene HobertNordsjStripehead DukeLabH
Hanne SøndenbroeNordsjGuamikenis Virginia WoolfLabTDK14806/2017
Gyrite MarcussenSydsjBineLabTDK04320/2016
Randi PedersenNordsjDurin's Kække DunjaFlatTDK06066/2012
Jesper LageNordsjLycik MiaLabTDK00423/2015
marianne nyboNordsjmaxjans SpencerLabH
Berit Marie JørgensenNordsjMaxjans KayaLabT
Anne DrewsenNordsjMaxjans AthosLabHdk08120/2015
Gert JensenNordsjZivaLabT
Jette SchmidtNordsjLUCKY Labradors Sky RunnerLabTdk16718/2015
Birgit Jordt AdsersenMidtsjskattkammarens Red AlertFlatT
Gert Krog /
Dorte Krog
MidtsjSpjellerups LennoxLabH8622/2016
Veteran (8-10 år)Tilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lizanne AhlgreenNordsjLucky Labradors DJ BreezeLabHDK1560/2009
August Høst AndersenNordsjFamehunt Around VenerisLabT
Dorte Krog /
Dorte Krog
Midtsjmaxjan ZachoLabH11521/2011
Superveteran (11 år -)Tilmeldt: 1
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Jesper Gauguin /
Louise Munchaus Adsbøl
NordsjDKBRCH DKTMRJK Darfys MikaLabTDK01747/2008
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland