Tilbage

Deltagerliste - WT-uofficiel

Udskriv deltagerliste fra pdf

WT-uofficiel KUN beg.-åben den 6. oktober 2019

BegynderTilmeldt: 30
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1Kirsten SørensenNordsjVersterlyngs Ruby PortGoldenT08390
2Ingrid BondeNordsjStormer's Macey StarLabTDK05458/2017
3Lene HobertNordsjCopperbirch NajaLabT
4Tina NielsenNordsjBonusLabTDK06645/2016
5Finn SkalanderNordsjKappelhøjens Pierce BrosnanLabHdk14279/2013
6Martin josephsenNordsjSagnlandets citadelle pikeLabTdk03703/2018
7Lise BjerreNordsj(Lab Dams) BeccaLabTDK13846/2014
8Mette ChristoffersenNordsjAjaLabT
9Maja CorduaNordsjLab Venatu's KoralLabTDK16230/2018
10Susana jurgensenNordsjLab Truepassion wonderful jolieLabTDK17163/2015
11Flemming DissingMidtsjLeadway GabyLabTDK18584/2018
12Tine GreveNordsjPekas EvitaGoldenT
13Nicolai Wowern /
Vibeke von Wowern
NordsjRykind's AussieLabTDK08802/2018
14Krister NilssonUdlCheslabben City GirlChesTDK02355/2015
15Sanne visbakMidtsjGlamsøs AlmaGoldenT13055/2017
16Gitte PetersonNordsjHunting Paws ThujaLabTDK13862/2018
17Jeanette Lundbech-ChristensenMidtsjHunting Paws TailorLabH
18Rasmus HørbyNordsjHunting Paws ThistleLabT
19Pernille JungersenNordsjHunting Paws TrojaLabH
20Tina HansenNordsjOneMiniGoldenTDK04743/2018
21Mette Møller Jensen /
Hanne Møller Jensen
NordsjLanLinka's All You Need Is LoveLabT
22Heidi HambergSydsjLab Venatu's JollyLabTDK16231/2018
23Steen FaarborgSydsjLab Venatu's MirandaLabTDK16228/2018
24Conny OlsenLol-FLotusLabTDK10965/2017
25Jeanette VejlemandNordsjSpirit of Lucca BaroloGoldenHDK18740/2018
26Dorthe Viuff /
Niels Viuff
NordsjZitaLabT
27Lone MullerMidtsjMaggieMeeGoldenTDK04439/2018
28Kirsten GaaeiNordsjRoyLabH08975/2018
29Dot PreilNordsjFlatdreams Hermione GrangerFlatTDK08004/2018
30Jacob CarlsenNordsjThirsgaards Final GameLabHDK06243/2015
ÅbenTilmeldt: 30
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
1David DevantierNordsjBockgold Lucie in the skyGoldenTDK02664/2018
2Jeanne devantierNordsjDanagolds Dusty DixieGoldenTDK18023/2011
3Mette Høje AndersenNordsjValborups HatchetLabTDK13021/2012
4Ninna FalkesgaardNordsjDrumbeat IncredibleeLabTDK16231/2015
5Jeanett BruunNordsjJagtkammeratens AbbyLabTDK17897/2016
6Jesper LageNordsjLycik MiaLabT
7Lene HobertNordsjStripehead DukeLabH
8Jeanette VejlemandNordsjStella Aurum Diamond CharlieGoldenHDK16340/2012
9Christian LundgrenNordsjMinimaxLabHDK15853/2014
10Annelise JohansenNordsjDiscoveryGoldenT
11Sonja Sønder LarsenNordsjPartridge Clever MaddiLabTDK14492/2016
12Lizanne AhlgreenNordsjPartridge Clever BuddyLabHDK14486/2016
13Flemming DissingMidtsjLeadway DaffodilLabTDK10929/2017
14Annette OlsenLol-FLocksley Gundogs IndianaLabTDK 13798/2017
15Lene Z. RasmussenMidtsjUglebro's MessiLabHDK16341/2013
16Hanne HansenNordsjVino de Bacchus NavaraLabTDK12594/2017
17Hanne SøndenbroeNordsjGuamikenis Virginia WoolfLabTDK14806/2016
18Dorte ThranegaardNordsjLab Venatus OpasiaLabTDK06104/2017
19ERIK ABRAHAMSENNordsjMorton just my friendGoldenTDK06628/2013
20Birgitte KringsholmNordsjLittle Mhors BascoGoldenHDk19670/2013
21John Arndt JensenNordsjDjabbyLabHDK18560/2018
22Dot PreilNordsjDuckfinder's Turning LeafFlatTDK00642/2012
23Erling Seeger PedersenMidtsjPartridge Sunny MiloLabH11917/2018
24Mia DrewsenNordsjschootdog Wondering CastielLabH
25Peter FunkNordsjDrumbeat Dance TonightLabTDK16230/2015
26Thomas RichardtMidtsjCut'n Cordoza's LV Vaneau (Ronja)LabTDK08728/2017
27Lars MertzMidtsjVida My Melodie of Golden SpiritGoldenTDK17836/2016
28Hanne Møller JensenNordsjDuckyLabH
29Berit LybeckerNordsjDurin's Nysgerrige GunnerFlatHDK10447/2016
30Benedikte WinkelhornSydsjLucky Labrador's Ice Storm StanleyLabH11442/2017
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland