Tilbage

Deltagerliste - skue

Udskriv deltagerliste fra pdf

Dual-skue den 28. september 2019

Baby hvalpe 3-6 mdr.Tilmeldt: 4
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lone MagnussonMidtsjcap de lab beautiful KenyaLabT10105/2019
Jette Danielsen /
John Danielsen
NordsjVanilla Creeks On the rocksLabHDK10583/2019
Susanne HemmingsenNordsjJust Known EmblemLabHDK14279/2019
Tonja RøslauMidtsjGolddream Felipa from the summer twenty nineteenGoldenTDK10011/2019
Hvalpe 6-9 mdr.Tilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Rikke Ulslev DegnNordsjBrødsgaards Hey JudeLabTDK01646/2019
Susana JurgensenNordsjLab Truepassion Wuthering ChantalLabTDK05705/2019
Line OlsenNordsjLab Lover's Lady Broch TuarachLabTDK04340/2019
juniorklasse 9-18 mdrTilmeldt: 9
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Connie SvaneNordsjLab Berkas C. MowgliLabHDK10392/2018
Tina LarsenMidtsjAmazingLabTDK01836/2019
Marianne Røndbjerg /
Marianne Røndbjerg
NordsjTallygold XanderGoldenHDK00980/2019
Poul Hansen /
Lis Hansen
NordsjDivaLabTDK16365/2018
Line OlsenNordsjLoldrup Loving Labs Downunder DaisyLabTDK11124/2018
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's Bluenose LegendChesTDK19494/2018
Lise NejsumNordsjJorundal's EllaLabTDK06988/2018
Louise Pedersen /
Marianne Holm Hansen og Jane Broberg
NordsjTallygold Wish me LuckGoldenTDK13277/2018
Frank SchiermacherNordsjAavendingen's DicteLabTDK19263/2018
Mellemklasse 15-24 mdr.Tilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Irena JanulevicieneNordsjHIT OF HIT DAIKIRILabTDK16891/2018
Grethe AndersenMidtsjDOLBIA InkaLabT13500/2018
Finn NeesgaardNordsjFridaLabT17911/17
Åbenklasse over 15 mdr.Tilmeldt: 4
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lykke NielsenMidtsjJacksonLabHDK03481/2016
Irena JanulevicieneNordsjAsheLabTDK01558/2017
Irena Januleviciene /
Martynas Janulevicius
NordsjAniviaLabTDK01557/2017
Tonja RøslauNordsjCream Of Pearl's Zo That'z A DreamGoldenHDK06018/2015
Brugsklasse over 15 mdr.Tilmeldt: 13
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Randi PedersenNordsjDurin's Opfindsomme PondusFlatHDK11029/2017
Randi PedersenNordsjDurin's Kække DunjaFlatTDK06066/2012
Øivind Kaas-LarsenNordsjDurin's Nysgerrige FenaFlatTDK10450/2016
Connie SvaneNordsjLab Bekas B. WombatLabHDK11103/2016
Laila NielsenMidtsjMelicmark ChanterelleLabTDK16833/2015
Laila NielsenMidtsjGlorylines ThunderstormLabHDK06690/2017
Susana JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful JolieLabTDK17163/2015
Maria HansenNordsjLab Heartbreakers Waltzing MatildaLabT
Louise Pedersen /
Marianne Holm-Hansen & Jane Broberg
NordsjTallygold Not an Ordinary GirlGoldenTDK09184/2013
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's RumrunnerChesHDK19493/2018
Mette Møller Jensen /
Hanne Møller Jensen
NordsjDuckyLabH
Line OlsenNordsjBrinkdal ConradLabHDK06160/2014
Anne DrewsenNordsjMaxjans AthosLabHdk08120/2015
Championklasse, officielleTilmeldt: 2
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Maria HansenNordsjcaccia only youLabT
Susanne HemmingsenNordsjLab Heartbreaker's El PasoLabHDK07165/2017
Veteranklasse over 8 år.Tilmeldt: 2
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lizanne AhlgreenNordsjLucky Labradors DJ BreezeLabHDK1560/2009
Grethe LieberkindNordsjBrokær - Golden Hot Pink New YorkGoldenTDk13470/2011
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland