Tilbage

Deltagerliste - skue

Udskriv deltagerliste fra pdf

Dual-skue den 28. september 2019

Baby hvalpe 3-6 mdr.Tilmeldt: 7
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lone MagnussonMidtsjcap de lab beautiful KenyaLabT10105/2019
Jette Danielsen /
John Danielsen
NordsjVanilla Creeks On the rocksLabHDK10583/2019
Susanne HemmingsenNordsjJust Known EmblemLabHDK14279/2019
Tonja RøslauMidtsjGolddream Felipa from the summer twenty nineteenGoldenTDK10011/2019
Birgitte JørgensenNordsjCheslabben Our Miss SunshineLabTDK12059/2019
Erik Frimand Jensen /
Kate Rydstrøm Jensen
NordsjKroppsmarkens Remember MeLabTDK 11228/2019
Helene AndersenNordsjLab Trampe 's Heavens choiceLabTDk12343/2019
Hvalpe 6-9 mdr.Tilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Rikke Ulslev DegnNordsjBrødsgaards Hey JudeLabTDK01646/2019
Susana JurgensenNordsjLab Truepassion Wuthering ChantalLabTDK05705/2019
Line OlsenNordsjLab Lover's Lady Broch TuarachLabTDK04340/2019
juniorklasse 9-18 mdrTilmeldt: 12
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Connie SvaneNordsjLab Berkas C. MowgliLabHDK10392/2018
Tina LarsenMidtsjAmazingLabTDK01836/2019
Marianne Røndbjerg /
Marianne Røndbjerg
NordsjTallygold XanderGoldenHDK00980/2019
Poul Hansen /
Lis Hansen
NordsjDivaLabTDK16365/2018
Line OlsenNordsjLoldrup Loving Labs Downunder DaisyLabTDK11124/2018
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's Bluenose LegendChesTDK19494/2018
Lise NejsumNordsjJorundal's EllaLabTDK06988/2018
Louise Pedersen /
Marianne Holm Hansen og Jane Broberg
NordsjTallygold Wish me LuckGoldenTDK13277/2018
Frank SchiermacherNordsjAavendingen's DicteLabTDK19263/2018
Katja Juul MaaløeNordsjMelicmark Cocktail DressLabTDK19643/2018
Ilse VejborgNordsjTallygold Xciting NewsGoldenH00975/2019
Charlotte ThomsenNordsjMelicmark True to LifeLabTDK20558/2018
Mellemklasse 15-24 mdr.Tilmeldt: 4
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Irena JanulevicieneNordsjHIT OF HIT DAIKIRILabTDK16891/2018
Grethe AndersenMidtsjDOLBIA InkaLabT13500/2018
Finn NeesgaardNordsjFridaLabT17911/17
Helene AndersenNordsjLab trampe 's Greatest dreamLabTDk00355/2018
Åbenklasse over 15 mdr.Tilmeldt: 8
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lykke NielsenMidtsjJacksonLabHDK03481/2016
Irena JanulevicieneNordsjAsheLabTDK01558/2017
Irena Januleviciene /
Martynas Janulevicius
NordsjAniviaLabTDK01557/2017
Tonja RøslauNordsjCream Of Pearl's Zo That'z A DreamGoldenHDK06018/2015
Gitte JensenNordsjGold Force MusicmakerGoldenTDK 19330/2015
Jane SørensenNordsjLabrander ArielLabTDK10200/2017
Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
Nordsjjuelsgaard's pannacottaLabH
Gitte SvendsenLol-FBirdsong's Purple RainLabHDK16141/2017
Brugsklasse over 15 mdr.Tilmeldt: 15
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Randi PedersenNordsjDurin's Opfindsomme PondusFlatHDK11029/2017
Randi PedersenNordsjDurin's Kække DunjaFlatTDK06066/2012
Øivind Kaas-LarsenNordsjDurin's Nysgerrige FenaFlatTDK10450/2016
Connie SvaneNordsjLab Bekas B. WombatLabHDK11103/2016
Laila NielsenMidtsjMelicmark ChanterelleLabTDK16833/2015
Laila NielsenMidtsjGlorylines ThunderstormLabHDK06690/2017
Susana JurgensenNordsjLab Truepassion Wonderful JolieLabTDK17163/2015
Maria HansenNordsjLab Heartbreakers Waltzing MatildaLabT
Louise Pedersen /
Marianne Holm-Hansen & Jane Broberg
NordsjTallygold Not an Ordinary GirlGoldenTDK09184/2013
Birgitte JørgensenNordsjDockcove's RumrunnerChesHDK19493/2018
Mette Møller Jensen /
Hanne Møller Jensen
NordsjDuckyLabH
Line OlsenNordsjBrinkdal ConradLabHDK06160/2014
Anne DrewsenNordsjMaxjans AthosLabHdk08120/2015
Maria Høst AndersenNordsjHoneyguide's Heart UnbrokenLabH
Cecilie Alexandersen /
Bent Alexandersen
Nordsjjuelsgaard's VulcanosLabH
Championklasse, officielleTilmeldt: 3
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Maria HansenNordsjcaccia only youLabT
Susanne HemmingsenNordsjLab Heartbreaker's El PasoLabHDK07165/2017
Line Mølholm HansenNordsjLab Kenholm PinocchioLabH
Veteranklasse over 8 år.Tilmeldt: 6
Nr.Fører/EjerRegionHundens navnRaceKønDKK reg.nr.
Lizanne AhlgreenNordsjLucky Labradors DJ BreezeLabHDK1560/2009
Grethe LieberkindNordsjBrokær - Golden Hot Pink New YorkGoldenTDk13470/2011
August Høst AndersenNordsjFamehunt Around VenerisLabT
Helle NielsenNordsjJoes LucaGoldenHDK02936/2011
Charlotte ThomsenNordsjMamma Mia KociokwikLabTDK21519/2010
Helle Nielsen /
Svend Joe Christensen
NordsjSøbjerggaard's JoleneGoldenTDK15107/2008
TilbageUdskriv deltagerliste fra pdf
Dansk Retriever Klub - Region Nordsjælland